Sanat yapıtı olarak DEFTER

“SANAT YAPITI OLARAK DEFTER” YARIŞMASI

iF Elektronik Ltd. olarak Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü öğrencileri için düzenlediğimiz “SANAT YAPITI OLARAK DEFTER” yarışması sonuçları belli oldu. Yarışma, öğrencilerin motivasyonunu artırmak, deneyim sahibi olmalarını sağlamak ve eğitim öğretim hayatlarına destek olmak amacıyla düzenlenmiştir.

Yarışma sonucunda Ersin DOĞAN birinci, Burcu UĞURLU ikinci, Güzin Dilara KILIÇ üçüncü olmuştur. Ayrıca Ahmet Berkay KOÇAK, Elif AKINCI, Erkan ŞAKAR ve Gülcan KESKİN jüri özel ödülüne layık görülmüştür.  12 öğrenci ise sergileme almıştır. Ödül alan ve Jüri özel ödülüne layık görülen öğrenciler İstanbul’da galeri ve müze ziyaretlerinden oluşan sanat gezisine katılmaya, eserleriyle Emel&Orhan Karadoğan koleksiyonuna girmeye hak kazanmıştır. Ayrıca birinci olan öğrencimize 1 yıllık eğitim bursu verilecektir.

Sergileme alan öğrenciler ise;  Alara BAŞAR, Berivan TUTAN, Burak ÇELİK, Bünyamin KURT, Elif PAŞ, Emine DERTLİOĞLU, Gamze ACAR, Gizem İnci YAZICI, İpek SARIÇİÇEK, Mahsun AKELMA, Merve SARI, Zarife ACARLI’dır.

Genç sanatçıları başarılarından dolayı tebrik eder, sanat hayatlarında başarılar dileriz.

 

 

 

 

Sanat Olarak Defter Yarışması Sonuçları